fbpx

Oferta dla naszych klientów

Zostając naszym klientem zyskujesz naprawdę wiele!

Wsparcie partnerskie

Wsparcie partnerskie pozwala nam uatrakcyjnić naszą ofertę. Do każdego zakupu urządzenia wspieramy salon który nabył u nas urządzenie. Pomagamy w promocji lokalnej salonowi. Działa na to nasz dział marketingu który wypromuje dany salon na okres miesiąca czasu na reklamach sponsorowanych na FB oraz Instagramie. Przygotujemy wszelkie grafiki oraz w porozumieniu z właścicielem dostosujemy treść reklamy.

Finanoswanie

Dla osób potrzebujących skorzystać z finansowania mamy kilka rozwiązań.

Firmowy system finansowania 0%

Leasing przez instytucje bankowe 0%

Kredyt bankowy

Firmowy system finansowania 0%

Leasing przez instytucje bankowe

Kredyt bankowy

Gwarancja
na urządzenia kosmetyczne

Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy dwa rodzaje pakietów gwarancyjnych, dzięki którym każdy znajdzie coś dla siebie.

Gwarancja „basic”

Jest to roczna gwarancja na nowe urządzenie. Obejmująca wady powstałe z winy urządzenia. Nasi serwisanci działają na terenie całego kraju w wyznaczonych punktach serwisowych. Dokładamy wszelkich starań by punktów serwisowych przybywało. Każda naprawa sprzętu na gwarancji odbywa się z zachowaniem najwyższego standardu oraz tylko za pomocą oryginalnych części. Po każdej naprawie klient dostaje szczegółowy raport naprawy.

Gwarancja „ROYAL”

Jest to roczna gwarancja na nowe urządzenie. Jest to nasz autorski pomysł. Rozszerzona gwarancja „Royal” obejmuje ekspresową naprawę urządzenia. Jeżeli usterka wyklucza naprawę w ciągu 48h dowozimy nowe, nieużywane urządzenie do salonu.