fbpx

Radiofrekwencja mikroigłowa

Urządzenie do radiofrekwencji mikroigłowej

sprawdzony
PRODUKT

SmoothRF

sprawdzony
PRODUKT

Nowoczesne menu z podziałem zabiegowym na różne partie twarzy i ciała
Blokada przed zbyt głębokim wkłuciem w skórę w miejscu zabiegowym
Nowy desing by Royal Solutions
Nakłuwanie do 3.5mm w głąb skóry
Izolowane złote igły
Nano kartridże do stymulacji procesów AntiAge
Silnik krokowy
Vacuum

SmoothRF posiada kartridże z izolowanymi igłami sięgające do 3,5 mm w głąb skóry. Mikroigły pokryte są warstwą złota i silikonu, wnikają w kolejne warstwy skóry i doprowadzają tam energię pola RF, co umożliwia agresywne działanie podskórne o wyjątkowej skuteczności i bardzo krótkim czasie gojenia. Podczas zabiegu końcówki mikroigieł, po przekłuciu skóry, są podgrzewane. Bezpośrednim efektem są pozostawione pod skórą punkty koagulacji i przegrzania, które zapoczątkowują proces odnawiania włókien kolagenowych. Dzięki takiemu działaniu zabieg powoduje zagęszczenie i ujędrnienie skóry, dając poprawę wyglądu twarzy (owal, opadające policzki), okolic oczu (zmarszczki, opadające powieki, „worki pod oczami”), szyi, dekoltu, dłoni, piersi, brzucha, ramion (wiotka skóra).

Silnik krokowy urządzenia SmoothRF gwarantuje równomierne, płynne wnikanie igieł w skórę w trakcie zabiegu. Złota powłoka na igłach powoduje szybszą regenerację skóry, stymuluje także produkcję kolagenu i elastyny odpowiedzialnych za zagęszczenie, ujędrnienie i odpowiednie napięcie skóry. Dodatkowe działanie antyoksydacyjne złotej powłoki na igłach wpływa bezpośrednio na neutralizację wolnych rodników w skórze odpowiedzialnych za procesy starzenia skóry, liczne nieprawidłowości funkcjonowania organizmu.

SmoothRF – wbudowany system vacuum

SmoothRF posiada wbudowany system vacuum. Działanie podciśnienia powoduje, że zabieg jest mniej odczuwalny, a skóra po zabiegu jest mniej podrażniona. Jest to zabieg niezwykle precyzyjny, dający efekty przy różnych defektach skóry. W podciśnieniowej radiofrekwencji mikroigłowej wiemy dokładnie, jak głęboko i z jaką temperaturą docieramy. Jest to więc zabieg nie tylko efektywny, ale i bezpieczny. Dzięki zastosowaniu tej techniki możemy bardzo skutecznie likwidować blizny po trądzikowe, rozstępy oraz skutecznie odmładzać skórę, a także wykonać zabieg na okolicę delikatnej skóry wokół oczu uzyskując lifting 3D powiek.

SmoothRF – zabieg nieinwazyjny

SmoothRF umożliwia wykonanie zabiegu nieinwazyjnego, bez nakłuwania, wykorzystującego jedynie fale radiowe za pomocą kartridży Nano. Poprzez podgrzanie skóry właściwej do temp. powyżej 40 C, energia wpływa na stymulację fibroblastów do produkcji kolagenu i elastyny. Zabieg jest całoroczny a okres rekonwalescencji skracany do minimum. Zabieg nazywany jest termo liftingiem. Idealnie nadaje się dla skóry wrażliwej, bez blizn i zmarszczek.

Efekty użycia SmoothRF

odmłodzenie i ujędrnienie skóry twarzy

poprawa owalu twarzy

zmniejszenie widoczność przebarwień

wyhamowanie działania gruczołów łojowych