Modelowanie sylwetki

Innowacyjne urządzenie do endermologii LPG

sprawdzony
PRODUKT

IDALIA SVELTE

sprawdzony
PRODUKT

5 technologii w 1 urządzeniu!

Technologia Infrared
Podczerwień IR zwiększa wewnątrzkomórkowe natlenienie, wywołując efekt termiczny, który prowadzi do zwiększonej produkcji endorfin, co zmniejsza ból i sztywność mięśni i stawów. Podczerwień poprawia również elastyczność tkanki łącznej, zwiększa krążenie limfy i krwi, tym samym zwiększając regenerację skóry oraz przywracając jej elastyczność i blask.

Technologia Podwójnej Kawitacji 40KHz
Kawitacji 40KHz oznacza, że ultradźwięki wprawiają komórki tłuszczowe w wibracje (wysoka częstotliwość) tak szybko, że w komórkach powstają pęcherzyki próżniowe. W rezultacie zewnętrzna powłoka komórki tłuszczowej (błona) zostaje „rozerwana” aby usunąć komórki tłuszczowe.

Bipolarna Radiofrekwencja
1-10M energii Radiofrekwencji może docierać na głębokość skóry od 4 do 15mm, co pozwala w każdej warstwie uzyskać równomierny efekt termiczny do stymulowania produkcji kolagenu.

Technologia Masażu Próżniowego
Masaż próżniowy pomaga wzmacniać, kształtować i masować głębokie warstwy skóry. Zwiększa krążenie krwi, co powoduje, że komórki tłuszczowe uwalniają tłuszcz. Masaż dodatkowo ujędrnia skórę.

Technologia Masażu Rolkami
Masaż rolkami ma głęboki wpływ na gęstą tkankę łączną. Mechaniczne rolki masujące wzmacniają komórkową aktywność genetyczną komórek, prowadząc do rozluźnienia złogów tłuszczu i przywrócenia elastyczności skóry.

Efekty użycia IDALIA SVELTE

ujędrnienia i napięcia skóry

modelowanie i kształtowanie sylwetki

wzmacnianie tkanki łącznej

zmniejszenie retencji wody poprzez uaktywnienie układu żylnego i limfatycznego.