fbpx

Oczyszczanie wodorowe

Urządzenie do oczyszczania wodorowego i infuzji tlenowej

sprawdzony
PRODUKT

AquaOxy

sprawdzony
PRODUKT

AquaOxy to innowacyjne połączenie oczyszczania wodorowego z infuzją tlenową. Oczyszczanie wodorowe to zabieg bezinwazyjny, bezbolesny i bezpieczny. Nie wymaga żadnego przygotowania, nie ma też okresu rekonwalescencji. Jest to zabieg całoroczny, nie uwrażliwia na promienie słoneczne.

Zalecany jest dla osób w każdym wieku, zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. Terapia wodorem i tlenem wzmacnia ściany naczyń włosowatych, w związku z tym zabieg oczyszczania wodorowego z powodzeniem może być przeprowadzony u osób z cerą naczyniową czy wrażliwą, a nawet z trądzikiem różowatym. Ze względu na działanie kojące, wspomagające gojenie się ran, regulujące poziom wydzielanego sebum i łagodzenie stanów zapalnych, zabieg poprawi wygląd cery z problemami trądzikowymi.

Oczyszczanie wodorowe

Zabieg oczyszczania wodorowego AquaOxyredystrybuuje alokację depozytów limfatycznych, zmniejsza obrzęki i poprawia napięcie skóry. Skóra staje się nie tylko doskonale oczyszczona, ale też odżywiona i ujędrniona.

Procedura powinna stanowić wstęp do każdej terapii anti-aging. Jako indywidualny zabieg daje efekt dogłębnego oczyszczenia i odświeżenia, wspomaga wyrównanie kolorytu skóry oraz stymuluje ją do poprawy elastyczności.

Infuzja tlenowa

Infuzja tlenowa to nowa, nieinwazyjna metoda odmładzania skory. Polega na wtłaczaniu aktywnych składników w głębsze warstwy skóry za pomocą tlenu pod ciśnieniem. Specjalny aplikator rozprowadza dedykowane dla danej cery serum np. kwas hialuronowy, co poprawia gęstość i jędrność skóry.

Efekty są widoczne już po 1 zabiegu – skóra nabiera młodszego, zdrowego wyglądu.

Efekty infuzji tlenowej

rozjaśnienie przebarwień

dotlenienie skóry

poprawa owalu twarzy

głębokie nawilżanie na poziomie komórek

poprawa napięcia i elastyczności skóry

przyspieszenie procesu leczenia

Specjalistyczne głowice AquaOxy

Specjalistyczne, ergonomiczne głowice zaprojektowane zostały z myślą o wygodzie dla zabiegowca, dodatkowo są zgodne z obecnymi trendami designu urządzeń beauty. AquaOxy posiada 6 aktywnych głowic zabiegowych:

OCZYSZCZANIE WODOROWE / HYDRODERMABRAZJA

Za jego pomocą oczyszczamy skórę z zaskórników, nadmiaru sebum, a także dostarczamy skórze wodór, który ma właściwości oczyszczania skóry na poziomie komórkowym. Wodór wychwytuje i neutralizuje w skórze wolne rodniki odpowiedzialne za procesy starzenia skóry.

INFUZJA TLENOWA

Za jego pomocą oczyszczamy skórę z zaskórników, nadmiaru sebum, a także dostarczamy skórze wodór, który ma właściwości oczyszczania skóry na poziomie komórkowym. Wodór wychwytuje i neutralizuje w skórze wolne rodniki odpowiedzialne za procesy starzenia skóry.

ZIMNA PLAZMA BIPOLARNA

Nieinwazyjne działanie sterylizujące, dzięki któremu pozbywamy się z powierzchni skóry grzybów i bakterii, szczególnie bakterii Ance Vulgaris odpowiedzialnych za trądzik. Tlenek azotu wytwarzany dzięki zimnej plazmie stymuluje usuwanie martwych komórek naskórka, działa przeciwzapalnie, stymuluje także odnowę komórkową i produkcję kolagenu.

EMS elektrostymulacja mięśni

Elektryczna stymulacja mięśni ma za zadanie podnieść tkankę, ujędrnić i poprawić napięcie mięśni. Elektrostymulacja to swoisty masaż mięśni poprawiający mikrokronapięcie i mikrokrążenie. Wywiera bezpośredni wpływ na produkcję kolagenu i elastyny w skórze, a także hartuje i wzmacnia ogólną odporność.

RADIOFREKWENCJA

Bipolarna fala radiowaz ruchomymi głowicami 360° to połączenie masażu rolerami z wytwarzaniem w skórze efektu termicznego, który ma wpływ na tworzenie nowych włókien kolagenu i elastyny, a także poprawia mikrokrążenie i stopień nawilżenia warstw skóry. Radiofala wywołuje efekt termiczny, podgrzewa głębokie warstwy skóry do ok.40*C. Skraca istniejące włókna kolagenu i powoduje szybką produkcję nowych włókien zagęszczając skórę, co bezpośrednio wpływa na poprawę jej wyglądu, ujędrnienie, poprawę owalu twarzy, spłycenie zmarszczek.

MŁOTEK CIEPŁO-ZIMNO

Głowica ma dwa zastosowania:
Podgrzewanie: pobudzanie metabolizmu skóry przed zabiegiem oczyszczania, zwiększenie absorbcji składników aktywnych, rozszerzenie porów skóry do efektywniejszego oczyszczenia z zaskórników i nadmiaru sebum. Podgrzewa skórę do wybranej temperatury w zakresie do +50*C
Krioterapia: wyciszenie skóry po zabiegu. Schładzanie wierzchnich warstw naskórka przynosi ulgę po zabiegach, zamyka pory skóry, hartuje naczynia krwionośnie, zmniejsza obrzęki i zaczerwienie skóry po zabiegu. Najlepsze efekty daje zastosowanie głowicy na maskach w płatach bawełnianych/ biocellulozowych. Schładzanie możliwe jest do temperatury-10*C