Royal Solutions

Twój dostawca sprawdzonych urządzeń do salonów kosmetycznych

Kim jesteśmy?

Royal Solutions to profesjonalne centrum dystrybucji wyselekcjonowanych urządzeń kosmetycznych i medycznych, które wykorzystywane są w salonach na terenie całej Polski. Współpracujemy z najlepszymi światowymi producentami, dostarczającymi profesjonalne i bezpieczne produkty. Zapewniamy również szeroką gamę szkoleń, dzięki którym będziecie mieli Państwo okazję zadbać o rozwój swojej firmy. Nasz zespół tworzą ludzie pełni pozytywnej energii, kreatywnych pomysłów, jak i ogromnego doświadczenia. Wyróżnia nas uczciwość w relacjach z kontrahentami, jak i w prowadzeniu całego procesu doboru, zakupu, a także szkoleń zabiegowych z wykorzystaniem naszych urządzeń. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wyłącznie rekomendowane, certyfikowane i bezpieczne urządzenia kosmetyczne i medyczne z zakresu: frakcyjnej radiofrekwencji mikroigłowej, oczyszczania wodorowego, laseroterapii czy modelowania sylwetki najnowocześniejszymi technologiami.

doświadczenie

Jesteśmy młodą firmą założoną w 2021 roku, jednakże z ponad 12 letnim stażem w branży beauty zarówno od strony zabiegowej, szkoleniowej, znajomości działania i odpowiednich parametrów urządzeń w gabinetach kosmetycznych i medycyny estetycznej.

profesjonalizm

Naszą misją jest zaopatrywanie branży beauty w sprawdzony przez nas samych sprzęt o najwyższej jakości. Nie sprzedajemy urządzeń, na których sami nie pracowalibyśmy w gabinecie. W związku z tym oferta, którą dla Państwa przygotowaliśmy składa się wyłącznie z profesjonalnych, certyfikowanych urządzeń zgodnych z normami Europejskimi.

bezpieczeństwo

Z myślą o podwyższeniu standardu panującego w naszej firmie postanowiliśmy ograniczyć obecną ofertę do produktów, które wyróżniają się 100% skutecznością, gwarancją wysokiej jakości oraz posiadają wymagane certyfikaty bezpieczeństwa i norm EU.

Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty!
Zespół Royal Solutions

gwarancja
JAKOŚCI

innowacyjna
TECHNOLOGIA

sprawdzone
PRODUKTY

Co oferujemy

W naszej ofercie znajdziesz profesjonalne urządzenia kosmetyczne, które gwarantują wysoką jakość zabiegów wykonywanych w salonach kosmetycznych na terenie całego kraju. Należą do nich przede wszystkich urządzenia do oczyszczania wodorowego, infuzji tlenowej oraz do bezinwazyjnego modelowania sylwetki. Sprawdź sam!

urządzenia kosmetyczne

Każde oferowane przez naszą firmę urządzenie jest wyselekcjonowane spośród tłumu urządzeń, które nie dają rady sprostać wymaganiom salonów oraz kosmetologów. Nasza działalność eliminuje możliwość nietrafionej inwestycji.

Szkolenia
oraz pokazy

Pokaz sprzętu osoby umówionej na zakup odbywa się w salonie osoby, która chce go nabyć na modelkach wcześniej umówionych przez tę osobę. Osoby niezdecydowane jeszcze na zakup będą mogły przyjechać do naszego biura obejrzeć urządzenia, po umówionym, terminie.

pomoc

Zależy nam na zaufaniu. Pomoc merytoryczna oraz techniczna jest podstawą naszej współpracy. Klient, który chce bądź już nabył urządzenie w każdej chwili może liczyć na naszą pomoc.

transport

Do zakupu każdego urządzenia dołączamy w standardzie transport naszym firmowym samochodem aby sprzęt nie uległ zniszczeniu.

gwarancja

Dokonując zakupu urządzenia w naszym sklepie mają Państwo do wyboru dwa pakiety gwarancyjne „Basic” oraz „Royal”, oba zapewniają roczną gwarancję na urządzenia.

finansowanie

Zakup urządzeń do salonu kosmetycznego często wiążę się z dużymi kosztami. Z myślą o tym postanowiliśmy wzbogacić naszą ofertę o nasz firmowy system finansowania.